Opinie

OPINIE

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wybraliście naszą firmę i cieszymy się, że możemy służyć Wam naszymi usługami. Naszym celem jest zapewnienie Wam jak najlepszej jakości i kompleksowej obsługi. Dlatego tak ważne jest dla nas Wasze zdanie na temat naszej działalności.

Zwracamy się do Was z prośbą o pozostawienie swoich opinii i recenzji na platformie google. Wasze uwagi, sugestie i spostrzeżenia są dla nas niezwykle cenne i pozwalają nam na ciągłe doskonalenie naszych usług.

DOSKONAŁA
23 opinii na
Rekin Biznesu
Rekin Biznesu
2022-11-23
Pełen profesjonalizm i konkurencyjne ceny.Polecam.
Filip Karpiński
Filip Karpiński
2022-08-09
Przyjechał Pan Grzegorz i szczerze polecił rozwiązanie, którego nie miał w ofercie. Podzielił się wiedzą i czasem za darmo.
M B
M B
2022-06-13
Bardzo polecam. Brama garażowa niechciała się zamknąć (kupiona 10lat temu w innej firmie). Panowie przyjechali tego samego dnia co zgłoszenie i bardzo sprawnie naprawili bramę i wyregulowali. Bardzo dziękuję za szybką pomoc.
Marcin Lamch
Marcin Lamch
2022-01-03
Solidna firma , gdzie pracują kompetentni i uczynni ludzie. Polecam .
Grzegorz
Grzegorz
2021-07-10
Bardzo pomocna i profesjonalną ekipa. Świetne doradztwo. GP-Lux rozwiązali mój problem z bramą. Dzięki Panowie. Polecam.
Grzegorz Sudacki
Grzegorz Sudacki
2021-04-25
Miałem problem z brama wjazdowa, która otwierała się niestety nieregularnie lub wcale. Po 1 wizycie wydawało się, że jest to tylko kwestia regulacji mechanizmu. Panowie zmienili ustawienia rozliczyliśmy koszty serwisu/wizyty jednak po kilku dniach problem wrócił. Przy kolejnym spotkaniu okazało się, ze to jednak problem z silnikiem, który został szybko naprawiony bez dodatkowego kosztu po mojej stronie! Alternatywa była kosztowna wymiana na nowy! Od kilku tygodni wszystko działo bez zarzutu! Polecam!
Cezary Klimkowski
Cezary Klimkowski
2021-02-09
Przy budowie domu ma się kontakt z wieloma ekipami i najczęściej ma się tych kontaktów serdecznie dość. W przypadku tej firmy jest zgoła inaczej. Przyjechali, zainstalowali, posprzątali i wszystko działa po dziś dzień. Fachowo i bez naciągania.
Marcin Kalasny
Marcin Kalasny
2020-10-23
Wpierw kupiliśmy w GP-LUX bramę garażową... która od 3 lat pracuje bez zastrzeżeń. Teraz przyszła pora na bramę wjazdową... I znów pełna profeska, usługa wykonana od a do z. Od fundamentu, po podłączenie, regulację i szkolenie. Do niczego nie da się przyczepić. Polecam.
Patryk Stachula
Patryk Stachula
2020-03-21
Profesjonalnie, bezproblemowo i bardzo sympatycznie.